• Tüm Kategoriler
  • Kargo ve Taşıma Bilgileri

   Kargo ve Taşıma Bilgileri

   Kargo Teslimatı ve Taşıma Bilgileri

   www.fiberciniz.com'dan verdiğiniz siparişlerinizin tümü siz müşterilerimize kargo aracılığı ile gönderilmektedir. Şiparişiniz Kargoya teslim edildikden hemen sonra KARGO TAKİP NUMARASI Şipariş formunda doldurdugunuz e-posta adresinize gönderilecektir. .Kargo firması siparişinizi teslim ederken dikkat edilmesi gereken birkaç konu vardır.

   Kargo paketini nasıl teslim almalıyım?

   Kargo firması zamanla yarıştığı için ürünü teslim edip hemen gitmek ister , ancak hassas olan bir konu vardır . Kargo paketinizi teslim almadan kargo formuna imza atılmamalıdır. Kargo tutanağını imzalamadan önce ürününüzün kutusunun taşımadan dolayı hasarlı olup olmadığını lütfen kontrol ediniz. Kutuda herhangi bir nedenle hasar var ise teslimatla ilgili hiç bir belgeyi imzalamadan kargo yetkilisine tutanak tutulması için kutunuzu iade ediniz. Size tarafımızdan yeni ürünleriniz 3 gün içerisinde gönderilecektir. Kutusu hasarlı olan ürünlerin teslim alınması durumunda içindeki ürünlerin hasarından veya eksikliğinden fiberciniz.com sorumlu değildir.

   Teslim edilen pakette deformasyon varmı?

   Kargo firmasının getirdiği pakette herhangi bir deformasyon veya içindeki ürünün zarar görebileceğini size düşündüren herhangi bir şüphe var ise kargo formunu imzalamadan kargo görevlisinin yanında paketi açıp içindeki siparişlerinizin fiziksel durumunu kontrol ediniz. Bir sıkıntı görmüyorsanız kargo formunu imzalayınız. Kutu içersindeki ürünlerin herhangi bir şekilde zarar gördüğünü düşünüyorsanız ürünleri teslim almayıp kargo görevlisinde kargo hasar tutanağı istediğinizi talep ediniz.(Tutanak tutulan ürünleri lütfen teslim almayınız. fiberciniz.com da belitilen adresine ürünlerin geri gelmesi gerekmektedir.)Tutanak tutulan ürünlerin değişimi yapılarak tarafınıza yeniden kargolanacaktır

   29.11.2017

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.